cncman Creative Commons License 2011.07.05 0 0 1170

Sziasztok !

 

Már kezdtem úgy érezni hogy csak nekem okoz problémát amit az fw csinál, mígnem google -> „freeweb szar”, és így találtam ide. Azoknak is elég idegesítő lehet a dolog, akik csak hobby-weboldalt üzemeltetnek, de itt vk pl én, aki pénzt áldozott saját domainre, reklámra, reklámmentesítésre. Minden egyes nap deficit. Volt nemrég ,amikor 2-3-napra leállt. Ideges voltam, hogy hogy a fszba engedhető ez meg ???? Mostmeg ? Már 1 hete szar.  És már írni sem lehet nekik, kikapcsolták ezt a funkciót is. Az űrlapon kívül pedig semmi más elérhetőség nincs. Hát ez kész. Ráadásul legalább minden fw-t meghívó netező kapna egy rohadt pársorost, hogy „nem, nem a weboldal üzemeltetője szűnt meg létezni, hanem a mi hibánk, aki a szervert üzemelteti”. Mert én üzleti célra használom, és megtévesztő azoknak, akik engem keresnének. Ezt olyan szinten szarul csinálják, hogy ez már teljesen kész. Persze ezzel most nem oldottam meg semmit hogy írtam nektek, inkább csak jó volt kibeszélni, és nyugi, nem vagytok egyedül ! Amúgy engem is érdekelne hogy a domaint hogy tudnám pl uw-re áttenni, mert az fw-ből már végleg elegem van !