Rejtélyvadász Creative Commons License 2011.07.03 0 0 1335

 

 

".....Nem helyes szemlélet. Az igazság objektív! Nincs olyan, hogy a magam igazsága, ill van, de az nem AZ igazság. Nem a szubjektív igazságaim keresem....." 

 

Vannak olyan körülmények, amikor az igazság bizony szubjektív. Mert mindaddig, amíg meg nem tapasztalsz valamit, addig számodra az nem létezik. Ezt bizonyítod te is nap, mint nap azzal, hogy addig nem hiszed sem az UFO-t, sem a gabonakört, sem a..... amig te magad nem szerzel róla konkrét, kézzelfogható bizonyítékot.

 

Az neked is kevés, amit össze tudsz ezekről a dolgokról olvasni bárminemű írásban. Könyv, net, barátok elmondása, cikkek, stb.....

 

Nekem viszont UFO-ból kettő konkrét élményem volt. A második május 11.-én. De szándékosan nem írom, írtam, mert -  tisztelet a kivételnek -  ez csak arra jó egyeseknek, hogy cikizzék a másikat.  Ezen pedig én már túl vagyok.

 

Ezért mondom, hogy mindenkinek keresnie kell a maga igazságát. És mindaddig ez az egy útja van, ameddig hivatalosan be nem jelentik, hogy ......

 

Persze addig pedig ott az - most nem találok jobb kifejezést  -  intuíció.   Annyi közvetlen és közvetett hír jelent meg az utóbbi években, - főleg UFO kérdésben -  hogy tapasztalataid és a fellelhető hírek alapján  el lehet dönteni, hogy mit hiszel. Már amennyiben nem kötelezed el magad vakon a materializmus mellett.  Mert akkor teljesen felesleges a szóbanforgó témákkal foglalkozni.  De, fura módon  -  még a legújabb tudományos eredmények sem jöhetnek szóba pl. a kvantumfizika, vagy a biológia, vagy más egyéb tudományág részéről, ha ragaszkodsz a materializmushoz..........

 

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (1331)