Törölt nick Creative Commons License 2011.07.03 0 0 1332

az ember kialakulása előtt is kialakulhatott már egy ősi civilizáció .Tehát nem az embereké hanem egy másik értelmes fajé akik talán valami katasztrófa elöl a föld alá vagy más bolygóra menekültek.Lehet hogy ők vagy a robotjaik üzennek igy nekünk egy számunkra még ismeretlen technika segítségével.

 

Ez is lehet egy jó kis fantaszta teória persze. Mehet a polcra a többi mellé..... De ennél szerintem akkor már valószínűbb az űrbéli eredet.

Mivel szerintem, ha lett volna egy olyan perhisztorikus hitech civilizáció, aminek a robotjai most a köröket gyártanak, már találtunk volna e robotok közül néhányat vagy egyéb technológiai nyomokat, jeleket. Ha meg ők maguk üzennek, akkor miért csak így? Nehogymár ne legyen más módja...

 

Ugyebár a prehisztorikus hitech civilizáció teória rajongója vagyok bár, de szerintem olyan technológiájuk volt, ami nem hagy szinte semmiféle nyomot, afféle fantasy stílusú, kristálygömbös, alkímiás, kvázi mágikus, antigravitációs, stoneghenges, priamisos lehetett, nem gyártottak chipeket és büdös, koszos, szemetelő gépeket, hanem kővel fával, kristályokkal, inkább természetközeli, lebomló, újrahasznosítható anyagokkal dolgoztak szerintem...

Előzmény: menroting (1330)