repcsepista Creative Commons License 2011.06.30 0 0 766

Jó!- jojojojojojjjj...jojjózzunk, s mivel...?
 Na mivel jojjózzunk, ha nem mindenki magával, de nem magába,  vagy ha nincs, lehet jojózni?
 Azzal hogy ismét kiraboltak, közönséges utonálló - rabló - tolvajok, csak felhivták a figyelmemet egy tucat...talán huztam a belemet, sőtttt... féltem, s igaz hogy imádkoztam hogy védjél meg a közönséges rablóktól is, amit azóta nem tudok külön kérni, s hogy miért? - nem tudom, talán szégyenlem magamat, meg nem lehet!?
 Hogy eltávolodtam volna a Mi Jézusunk meg mi Mennyünk Országainktól, sőt... rágyüttem, hogy mennyire itt is itt van, ha együtt tudtunk volna... lenni, amit most sem értek, hogy miért nem lehet, lehetett?
 Na, nekem ez is Mennyekországunk, hogy gondolatban együtt lehetünk, s valamit mindig tudunk betenni a perselybe?
 Talán mielőtt valaki nekünk rohanna? - hanna? csak SZÓBAN S HANGBAN, MAGYARHANG NEM FIRHANG MEG MAGYAR SZÓ, JÓSZÓ, s nem akarok egyenlőre többet, mert hol is a Mi Istenünk = Jézusunk Országa, ha nem a szivünkbe, de kezünkbe adta?
 Nosza, nagyon de nagyon szemem magam (magamat, az már nem magyarul van, s vannak akik mindenbe belekötnek, magam - át át át...) át át átjárta, figyeltem azt aki? -ki? - vagy mi, ha nem az állat, s ösztön? -na elcsititottam, aztánnnn... ha nem hozza vissza, mire a másik este a Nap lement, akkor 1 nagyácsbalta -szekerce, tagló a fejébe, s nemcsak neki, hanem mindenkinek, akikkkkkkkk...
 Nem irom le részletesen, de talákoztam a rablókkal, AKIK mind egybe vannak itt a földön, a RABLÓK MENNYÉBE, s most talákoztam az egész ALLANTOS - ALLJAS ALWILÁGI BANDÁKKAL, AKIK MEGINT EGYÜTT VANNAK, S EGYÜTTESEN REAGÁLNAK, mikor mekk ke ficcetned, ami kárt tettél okoztál a másik embertársadnak, magadért is, mert 1 =MIND!!!
 Na, csak az eredményt, mert mindenki aki nem KERESI AZ IGAZSÁGOT, s hellen esetben, hogy tudtam volna szabaddá tenni magamat, ha nem járok ezen eset, estem - pestem, jajjjj... de megint de seggre estem... fatuskótestem is teljesen belebetegedtem, fizikailag is, most... na a mákos tésztát ettem óta, kezdek ellazulni...szóval, MINDENKI RABLÓ, AKI NEM SZÜLETETT UJJÁ, DE HA MÁR AZON AZ UTON VAGYUNK, AKKOR MINDEN KIEGYENLITVE - MEGBOCSÁTJVA,(na persze, többet ne bünözz, ha igazi, akkor nem is tudsz) MERT A MENNYEK ORSZÁGAI VÉGTELEN GAZDAG, SŐT MINDEN AZONNAL VISSZACSINÁLLÓDIK,(azért aki onnan, Jézusnevében meg van bocsátva, nemcsak Jézusunk, hanem te is Ővelebenne, egyek vagyunk, vagyunk?) TEHÁT NEM LEHET SE MEGRONTANI -BONTANI, SE ELVENNI SEMMIT... ami egy másik lapu...
 Na, akik ténleg keresitek a Szent Madár Lélek de Jézus - Szabadságot, csak felelevenitem bennetek, hogy ténleg igaz, hogy a M.J.Testvér - Lélek -Világa = Örök Igazság szabaddá tesz, s azt karom hogy ti is, örökJézusszabadoklegyünk, ugy ugy uty uty uty...