dornee86 Creative Commons License 2011.06.28 0 0 938

Szia kedves B.P.M. !



Azok az sms küldők amik bevannak ágyazva az oldalon, azokkal a szolgáltatókkal kapcsolatban vagyok,

és van hogy én szóltam régebben is ha nagyon nem ment a küldés, ismerem őket, és viszont.

Az ő szolgáltatásukat mutatom be az oldalon, és a többi ingyen sms küldési lehetőséget.

NEM ADOM EL, NÉZD MEG AZ OLDALT, PÉNZÉRT ADOM EL AZ "INGYEN" SMS-KET? KOMOLYAN? REGISZTRÁCIÓT SEM KÉREK MINDENKI SZABADON ELOLVASHATJA, ÉS HASZNÁLHATJA AZ SMS KÜLDŐKET. Azért ingyensmskuldes.hu az oldal neve, mert ingyen sms-el kapcsolatos, azaz nem kerül neked semmibe, így kellene értelmezni. Az hogy én normálissan rendszereztem őket, összegyűjtöttem, és az neked nem tetszik, arról nem tehetek. A nagy jogilag dumád meg értelmetlen, csak pozitív visszajelzést kaptam tőlük, és az oldal felhasználóitól, mert azt hiszed hogy nekik nem tetszene, hogy kinn vannak, nem tudnák oldalamról eltávolítatni a küldőket? Vagy tötöltetni mindent?



Jogilag amiket írsz itt, engem rágalmazol, és a becsületemet sérted, és hamissan vádolsz csak úgy... azzal van a próbléma.

Előzmény: Törölt nick (937)