zsazsi30 Creative Commons License 2011.06.25 0 0 39056

A lába szinte teljesen helyrejött, annyi, h ügyetlenebb, sokat elesik. Az allergia sajnos kitart, mostmár társult neki hozzá a korán virágzó fák, mogyoró, zeller is, valszeg évről évre több jön majd elő, ahogy nől. :-/ Tejes balesetek sajnos be-be csúsznak, pláne most nyári oviba jár, hiába szóltam az ovónéninek, délután már más volt, persze h megetette ropival. Szegény nagyon szabadkozott, h ő nem tudta, h nem ehet, hát mostmár tudja, mondjuk a másik oviban is ez volt kezdésnél, sajnos nem figyelnek oda eléggé, ez van. Utána beletanul mindenki. Az ovodában is onnantól vették komolyan, mikor véletlen megivott 1 pohár kakaót, 2nap múlva meg panaszkodtak, h nem bírnak vele, dobálózik, üt-vág, üvölt, harap, vér folyt meg minden. Mondtam nekik, h nna ilyen a gyerek a tejtől. Azóta nem volt gond. :-)  Úgyhogy ez az allergia nagy szívás nekünk sajnos. :-( (ráadásul, mivel a vérvizsgálat nem mutatta ki, én meg terhelésre nem akarom vinn, szakvélemény sincs róla, tehát emelt családit sem kahatunk, de ez már nem is érdekel, le van tojva a pénz, pedig nekem kell behordanom neki az oviba lekvárt, mézet, ilyesmit, h ne csak margarinos kenyér legyen neki mindig a reggeli, uzsonna. :-/)

Előzmény: csengevagyok (39055)