berci 2 Creative Commons License 2011.06.20 0 0 22

sziasztok ! sok sok évvel ezelőtt nekem is volt ilyen sajnos a kezemen . állandóan vérzett , és persze szégyeltem a csajok előtt . mignem egyszer csak egy haverom meglátta . mondom neki hogy már mindent kipróbáltam , de nem akar elmulni . erre ő mondta , hogy van az utcájukban egy öreg néni , sok embernek eltüntette már ( elvarázsolta ) . persze én rögtön kiröhögtem , soha nem hittem semmiben (ufó stb .) felvitt hozzá . téleg úgy nézett ki mint egy boszorkány . gondoltam most békává varázsol, de ha már feljöttem hozzá hát megpróbálom . lesz ami lesz alapon . hozott egy cérnát és az ujjam felett kötözgetett , meg valami verset mondogatott , de nem értettem hogy mit . szóval amikor végzett a cárnát elkelletett ásni az ereszcsorgásba . azt mondta , hogy ne nézegessem majd elfog mulni . oké mondtam , örülök hogy ha nem látom . és mit ad isten , nem tudom mikor , de egy pár nap ill. hét után eltünt a kezemről . kb 15 éve meghalt a néni . sajnos . szóval nem azért irtam hogy elhigyjék nekem . mindenki azt gondol amit akar . de ez igy történt .sziasztok