SmallG Creative Commons License 2011.06.13 0 0 71252

Persze, köszönjük a fotókat. De tényleg. Nagyon leköteleztél. Ezeket még a Google sem ismeri...

 

"Sehol sincs leírva, hogy csak ilyet lehet."

 

Lehet másmilyet is, de neked nincs meg az a készséged hogy jó fotókat készíthess. Ezért is ajánlottam a Fotósulit, de ha te nem akarsz fejlődni akkor nem fogunk segíteni neked. Legalábbis én nem.

 

"A Vértes Volános topik is tele van nem különleges buszok képeivel, de itt is akad jó pár."

 

A Vértes Volán topik egy lokális topik. Itt már az is különlegesség lehet hogy Evelin helyköziben jár, vagy hogy az egyik KMG-s BN18 átment Tatára. A VV topik meg nincs tele képekkel, max az én képtáram, mert elég sokat fotózom. De mindig csak 1-2 képet teszek 1 hozzászólásba. Plusz hozzá kell tenni azt is hogy a VV topikban kevesen vagyunk, és jól megvagyunk mi abban a baráti társaságban. Ha valakinek ott gondja van valakivel akkor meg tudjuk beszélni egymással, és nem a felháborodás megy.

 

"Egy fehér 256-osban meg sok különleges nincs, mert szalad pár még belőlük az országban."

 

Nem mindenki csak a típust nézi, sokan vezetnek ám adatbáziskezelőben állománylistát országos szinten. Az ő munkájukat is segítik ezek a képek.

Előzmény: Törölt nick (71250)