SmallG Creative Commons License 2011.06.13 0 0 71225

"Nekem különleges látvány, mert felénk a Kisalföld Volán kinyírt minden ráncajtóst buszt, ráncost erre te nem látsz."

 

Nem életfeltétel a ráncajtó. Bírom a KAV fórumot. Vagy a ráncajtókat siratják vagy a Citadell tesztjéről tesznek be 20-30 fotót, a Credo újdonságokat oda is belinkelik, lassan az lesz a Citadell fórum.

 

"Másrészt ez a topik nem arról szól, hogy az Ikarusról beszélgetünk, és mindenki felteheti a maga képét?"

 

Jó akkor folytassuk. Tomi válogasson színek szerint, te ajtók szerint, én is mindjárt összeszedek tök snassz autodel fotókat és feltöltök párat. Aztán meglátjuk hány tag fog kiakadni.

 

"Nem látom, sehol, hogy bármi is tiltaná azt, hogy én vagy akár más feltegye ide a képeit."

 

Nem látni kell, olvasni. Többen nem szeretik a feltöltést. És volt is erre egy megegyezés. Nyitsz egy képtárat, és oda töltöd fel a képeket. Ide meg belinkeled az albumot. Én is ezt csinálom.

 

"Nem lehet ám mindenki olyan profi fotós, mint Te!"

 

Én ezt hol állítottam? Mint írottam, én is max 1-2 képet teszek be ide, mert tudom hogy nem vagyok profi fotós.

 

"De látom, hogy sokan itt leszólják azokat akiknek nem sikerül olyan jól a képük, nem túl jó a beállítás, de mégis felteszik ide."

 

Inkább ide kéne betenni ezeket a képeket.

 

"Feltettem ide a képeimet, tán bűnt követtem el? Megállt az élet? Kötve hiszem!"

 

A fórumközösség felét zavarják az ilyen böffentések. Szerinted akkor minden úgy megy tovább ahogy volt?

Előzmény: Törölt nick (71222)