Tomikarus89 Creative Commons License 2011.06.09 0 0 71149

Még szerencse, hogy nem neked irtam vissza. Igazán kedves vagy te is meg Tupoljev is. Itt csak az számít, hogy ki mióta van jelen a fórumban vagy valami szakmai oka is van annak, hogy lehurrogják egyes fórumtársak a tapasztalatlanabb fórumozót. Nem nagyon tükrözi szerintem az értékét egyes fórumozók reakciója,amit kellene ennek a topiknak. Lehet, hogy 20 éve valaki buszsofőr vagy éppen szerelő vagy mit tudom én, de ők sem úgy kezdték, hogy megmondták álukból fölkeve, hogy pl. egy 266-osnak mekkora a tengelyterhelése vagy mit tudom én. Igazából mikor ide beregisztráltam akkor azt hidtem, hogy akár segítőkész emberkék kommunikálnak egymással. Tévedtem és értelmesen nem teljesen lehet egy-egy témában fórumozni. Marad ez is csak információ szerzésnek vagy csak olvasni valónak, mert a piacot a NAGY SZAKEMBEREK uralják. Akik értelmes választ adtak segítségként innen azok inkább megírták mailben, mert úgy tűnik, hgy égő ide írni ha valaki valamiről tud, mert rögtön leoltják, főleg ha 100 %-ban helyes a dolog, mert akkor úgy érzik a szakik, hogy ki lettek ütve a nyeregből. Szép napot köszömöm, hogy hozzászólhattam.

Előzmény: GABEN352 (71131)