Krampulák Creative Commons License 2011.06.09 0 0 8823

Tudom, hogy unalmas vagyok ezzel az újságosdival, de már szaggatom is ruháimat, ezerrel szórom a hamut a fejemre  és sűrűn kérem a bocsánatot. dr.Márisnak igaza volt, tényleg önkormányzatilag lophatják a lapot. A múlt héten sem kaptuk meg, az Erzsébetváros legutóbbi száma - ahogy a neten lévő változatból kederül - május 19-én jelent meg. Három hete. Ami egy kétheti lapnál több mint furcsa. Feltűnt még valami. A korábbi számok 24 oldal terjedelműek voltak, a május 19-i már csak 16 - a helyi lapok közül a 'legakrcsúbbak' egyike -, vagyis lenyúlták a harmadát. Lopják tehát a papírt is. (Meg az elcsórt 8 oldalra jutó nyomdafestéket, nyomdai gépidőt, nyomdászbért, szállítási és terjesztői pénzt, hogy az információról ne beszéljünk. Meg arról se, hogy tudós kollégánk nemrég a beharangozott 40 ezer helyett már csak egy-két ezer kinyomtatott példányt gyanított.) Ám a legérdekesebb az egészben az, hogy az újság már meg sem jelenik. Erre varrjon valaki gombot.(Sietek sokadszorra is leszögezni: nem a lap hiányzik; engem az ellopott pénz sorsa érdekel.)