mociga Creative Commons License 2011.06.07 0 0 104

Persze hogy tudom. Azt is tudom hol kezdték elbacni, de nagyon!! Az a bizonyos ok. De az nem érdekel ma már senkit sem, csak a jelen, miszerint megszavaztatták a népet, hogy ....... (és 95% nem!!!!) De ez már politikai szféra, mert választás lesz. Akkor bezzeg qrva jó volt mindenkinek, mikor holland, meg benelux betétes pénzekből is szórták a lakosság közé az olcsó hiteleket és azok meg százezerrel költekeztek, meg ingatlanokat is - mellesleg túlmagas áron -  vásárolgattak szerte a világon. Főleg Európában.

 

Ha nem lenne Euró meg európai szolidaritás, akkor most bizony csóközön is lehetne nekik. Lázadások, utcai harcok meg minden. (Bár ott azért nem, mert az északiak hidegvérűbbek, nyugodtabbak). Most helyzet van, meg kell oldani. Aztán elő kell venni a globálbanktőke sarát is, meg az államhatalmakét is, és együtt kidolgozni, míg nem késő egy olyan működőképes rendszert, hogy ilyet többé sohase. Nem biztos, hogy ez sikerülni fog. De ha nem, akkor együtt omlunk egy hatalmasat előbb-utóbb az biztos. Én már 3-4 évvel ezelőtt megjósoltam, hogy ez lesz. Láttam a lufipénzgyártási globáltőkekoncentrációs, értékfedezetlen pénzgyártási folyamatokat. Ennek tanúi csak a barátaim. Mellesleg remekül fizetett banki alkalmazottak is vannak köztük. Na jó csak ismerősök. A kedvedért. Nehogy megharagudj!! :-))