RoCk'n'RoLl Creative Commons License 2011.06.07 0 0 1028

Hatalmas buli volt!!! Nagyon élveztem! Tényleg jó helyünk volt szerencsére! Bár még mielött a Scorpions kezdett volna pár marha felállt a helyéről és olyan jól sikerült beálniük hogy csomóan nem láttuk volna 3/4 színpadot, de szerencsére sikerült őket elhesegetni onnan! A hangzás teljesen jó volt, a hangulat... nincsenek is rá szavak! És tényleg irigylésre méltó hogy ennyi idősen ilyen lendülettel és odaadással csinálják az egészet! Nekem kicsit rövidnek tűnt szerintem nem volt meg a 2 óra, de nagyon élveztem! A fényképező miatt pedig nem kellett volna aggodalmaskodnom (meg az életkorom miatt se mert mellettünk egy kb 5 éves kislány ült.) mert simán beengedték, de csak az első 15 percet vettem fel kb. mert inkább élveztem a koncertet!! James tényleg egy állat, de azért Rudolf-ot és a többieket sem kell félteni! :)
És ha legközelebb megyek koncertre (ami sajnos nem lehet Scorpions mert nem hiszem hogy eljutok én még koncertjükre) akkor tuti nem ülő helyet veszek mert ott nem lehet annyira tombolni! Hatalmas koncert volt!!