Törölt nick Creative Commons License 2011.05.29 0 0 759

Ha jól értem, a jelenlegi közös képviselő Marina Part Alapítvány helyett az Alapítványt képviselő alapítványi elnök dr. M. ANDRÁS személyében választunk új közös képviselőt, aki ügyvédi tevékenységet folytat?

MOST akkor Ő a jövőben elismert Ügyvéd, Társasházi közös képviselő és Alapítványi Elnök EGY személyben.

 

Én nem beszéltem sok pénzről, csupán példaként említettem a bankszámla feletti rendelkezés jogát.

Valóban szükséges az Alapítvány felügyelete, mivel a Kompenzációs Szerződést követően egy vagyonnal, árbevétellel és jelentős üzleti eredménnyel bíró Gazdasági Társaság helyett, immár a Társasház az Alapítvánnyal szemben rendelkezik jelentős követeléssel és a beszámoló alapján ez még hosszú évekig ÍGY is marad.

De az Alapítvány nem csak a Marina Part III. Th-nak tartozik, hanem az I., II., és a IV. Társasházaknak IS.

Vagyona csupán egy jelenleg bérbe adott üzlet, egy IRODA és pár garázs.

De sajnos az Alapítvány honlapján a MÉRLEGEK a mai napig nem elérhetőek, pedig új honlap is készült...

Így csak tippelni lehet h. ez az összeg a cc.: 100 MILLIÓ FORINTOS nagyságrendű. 

MI TÖRTÉNIK AKKOR HA az ALAPÍTVÁNNYAL valami PROBLÉMA VAN?

KITŐL kapja meg a Társasház a PÉNZÉT?

 

 

Előzmény: hape79 (758)