Törölt nick Creative Commons License 2011.05.27 0 0 1365

Szia!

Hát szerdán voltam a 6 hetes kontrollon, sőt még ma is és még hétfőn is megyek. Antibiotikumot kell szednem. A röntgen szerint a  fémek nem mozdultak el. Egyenlőre marad a kezelőcipő, tehát nem terhelhetem. Valmitől begyulladt. Tudtam én, hogy a jobb lábam a rosszabb. Remélem hogy mostmár majd hamar rendbejön. A gyógyszerem lórúgás már a 3 szem után érzem, hogy sokkal jobb és már mozgolódnak az ujjaim.  Szerintem ez  már nagyon jó jel. Nem tudom egyébként, hogy mi  történt vele. Minden jel azt mutatja, hogy csak a nemesfémet bírja a szervezetem. Fene az úri szokásomat.  Fémalergiára már a fogorvosom is gyanakodott, de végül is ez annyiban is maradt a dolog. Látom te is jól megszenvedsz a lábaddal. Neked a doki nem mondott semmit a betétről? Még én nem kérdeztem, mert most még nem volt aktuális. Egyébként is őrültek háza volt nála. Az enyhe lábdagadás meg sokáig lesz. Van amikor egyébként a novemberben műtött lábam kicsit megduzzad. Remélem mostmár, hogy  minden rendben lesz már nálad is meg nálam is. Szép hétvégét neked is. Gyógyulj rendesen.

Előzmény: Juliette65 (1364)