evus2 Creative Commons License 2011.05.24 0 0 27646

Köszönöm szépen a kimerítő választ, úgy gondolom most már képben vagyok. Ha nem haragszol, kérdeznék még: a homokszűrőm (az a típus amit írtál) megfelelő teljesítményű egy 3 m2-es szolárpanel működtetéséhez? Ugyanolyan szolárpanelem van, mint amilyet Blue Sky 007 által felrakott képeken láttam, még az 535-ös hozzászólásánál (bocs, tudom ez még 2006-ban volt, de én tényleg végigolvastam már az egész topikot). Mivel a medencéhez közel nincs semmi amire feltehetném a panelt, ezért csináltattam neki egy "állványt" szögvasból, kb. 2 m magas, megfelelő döntéssel. Azt csak remélni tudom, hogy a vízforgató fel tudja oda nyomni a vizet. Remélem nem kérdeztem nagy hülyeséget, de az én férjem még annyira sem ért hozzá mint én, tehát tényleg mindenben rátok vagyok utalva. Persze aztán nagyon büszke vagyok magamra, amikor sikerül megoldanom! Ezért volt nagy sikerélmény a tavalyi nyár, amikor végig tökéletes volt a vizem. Remélem most is így lesz! Csak hát ehhez muszály néha olyat is kérdeznem, ami más számára teljesen egyértelmű.

Előzmény: nyárimádó (27642)