cilariknéandi Creative Commons License 2011.05.23 0 0 1359

Szia Mokuspiskota!

:) Aranyos vagy a kérdésekkel, magamra ismertem benne. Ha hirtelen nem is tudok mindenre válaszolni, de a lényeget el tudom mondani. Én 1 napos sebészet keretén belül estem túl a műtéten. Kb. 1 órás volt és nekem a bütyökfaragáson túl a harántomat is megcsinálták. Elvileg, ha ezt is megcsinálják, akkor nem nől vissza a bütyök. Én is gyerekkorom óta szenvedek vele, de most volt energiám és rászántam magam. Én SZTK úton vittem végig, de még azért benne vagyok. Nekem holnap lesz 7 hete, hogy a műtét volt. 1 hete lehet terhelnem fokozatosan. 6 hétig mankóztam és ezt is fokozatosan lehet elhagyni. Most a hétvégén mentem le először "sétálni", de muszáj belehúzni, met holnaphoz két hétre kell visszamenni a dokihoz kontrollra és mankó nélkül teljes terheléssel akar látni. 2 db drót van bennem, amit majd július-augusztusban akar kivenni. Én lézeres műtétről nem hallottam, de ez nem azt jelenti, hogy nincs esetleg csak nem tudok róla. Nekem kibírhatóan fájt. Nem nagyon fogyott a fájdalomcsillapító, de a hidegfront közeledtével ez mindig rosszabbra fordult. De ahogy telik az idő és gyógyul minden, úgy ezek a tünetek is rohamosan csökkennek. Mondom nekem április 5-én volt a műtétem és szerintem júni vége felé lehet, hogy vissza tudok állni dolgozni. De van, aki hamarabb és van, aki később. Ez sokmindentől függ.

Remélem tudtam segíteni. Ha van még kérdés, akkor szívesen válaszolok rá.

Üdv Andi

Előzmény: Mokuspiskota (1357)