Pepi 74 Creative Commons License 2011.05.22 0 0 6316

Nagyon igazad van!

Bár az igazság az,hogy egy hete vettem észre,mivel van ismerősöm a márkahálózatban +kérdeztem, íme a nem hivatalos válasz: a verda kb két napig a szervízben marad,leveszik a hátsó ajtót/vagy inkább nem!!!/ lefújják féktisztítóval /lezsírtalanítják/ "behúzzák" két komponensű műgyanta kittel, javítófestékkel leecsetelik /mivel nincs lakkozva a nem lát6ó felületeken/ és a kedves tulaj semmit nem sejt, aláírja a "szakszerű javítás elvégezve" című papirost...-----------a műgyantán soha nem üt át többé a rozsda,ami mint tudjuk nem lett kezelve,csak elfedve...

 

Amit én fogok csinálni,és mindenkinek ezt ajánlom: teljesen lecsiszolni a környéket

                                                                            rozsdaátalakítóval /nem rozsdamaróval/ lekezelem ----------------háztartási festékbolt 1200Ft   medikémia gyártja

                                                                            2 óra múlva nitrós áttörlés,zsírtalanítás

                                                                             alapozás vízfestőecsettel /pici fejű/ nitrós alapozóval---ez lezárja végleg a fémet az oxigéntől   70Ft/db,érdemes oldalanként 3 db-ot venni

                                                                             festhető alvázvédő /ez rugalmas időjárasálló/szintén kisecsettel---egy nap száradás   ----------------------motip 2100Ft/ doboz-idén úgyis                                                                                                                                                                                              megcsinálom a plussz alvázvédelmet,nem bízok a rizsszeműekben...

                                                                             javítóspray 2 réteg---------------------van bekeverve 2500Ft

                                                                             impa lakk 3 réteg------------------------festékhez vettem 1400Ft

 

Bocs ha egy kicsit kezdek kiábrándúlni a márkából...

  üdv:Feri

 

Előzmény: RiosBogar (6314)