Casamir25 Creative Commons License 2011.05.21 0 0 7

Szia.

 

Én is nagyon szeretem az Egyesült Királyságot, habár én eddig csak Skóciában jártam. Nagyon szerettem ott élni, és aki szereti a kerteket, kertészetet, mint hobbyt az biztos vagyok benne, hogy imádja Skóciát. Engem kert rajongóként nagyon elvarázsoltak azok a kertek, amiket ott láttam. Szinte a lakóházak is úgy néznek ki, mint egy kis kastély. Ahol én éltem ott a kerítések és a házak falai is terméskőből voltak rakva, a sok kastélyról nem is beszélve, amik szinte mindenfelé fellelhetők. Rengeteg feketerigót és más madarat láttam, mindenfelé fák vannak a kisvárosokban és szerintem nagyon jó a levegő is. Sokat esett az eső, de még attól is el lehet tekinteni, ha valaki szeret valahol élni.

 

Ha egyszer úgy hozná az életem szívesen telepednék le ott.

 

Irigyellek érte, hogy ilyen sok szép helyet bejártál : ) Az arborétumokat, kastélyparkokat is nagyon szeretem. 

 

Persze sok növény szerintem nem érzi olyan jól magát nálunk, amik esetleg ott gyönyörűek és egészségesek. Például érdekes, hogy amerre én éltem, a párás klímának és az enyhe télnek köszönhetően burjánzottak a a növények, nagyon sok volt a berkenye, cseresznye fa, madárbirs és az erdei fák. Felénk a tűzelhalás sajnos igencsak meggyérítette az állományát néhány rózsafélének, de ott gyönyörűen virítottak. 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (6)