-sanci- Creative Commons License 2011.05.21 0 0 58142

Kiváncsi vagyok ma hányan áztak bőrig a Pilisen. Rajtam kívűl.

Bár egyesekre ma a Monte Zoncolan vár, én megelégedtem a Monte Papréttel meg a Monte Mexikóval :)

Határozottabban jobban mentek az emelkedők, mint egy hónappal ezelőtt. Némi társaságom is akadt mindkét emelkedőn, hamar meg is lett az 1. etap.

Mexikó felé eresztve majdnem megeltt az esti húsalapanyag, nem sok híja volt a nyulas karambolnak. A nyúlon túl is akadt egy rövid társaságom, köszi az itókát neki!

Közeledve az esztergomi elágazáshoz egyszer csak váratlanul nagyot dörtdült az ég. Bakker Pataki Zita megnyúzlak, nem erről volt szó :)

Mindjárt sürgőssé vált a menetem, az elágazásnál aztán lemondtam a csülkös bablevesről, s inkább az irhám próbáltam menteni. Ez nem jött össze másodperceken belül a szupercellában találtam magam, villámok jég és özönvíz kíséretében estem be a pilisszentkereszti buszmegbe. Pár perc égkémlelés után úgy ítéltem meg, hogy ez sunyin északról fejlődik fel, s ha nem megyek tovább, itt dekkolhatok. ez jó ötletnek tünt, vicces, de a falu végén már csak csepegett.

Remélem bakonyi betyár Kati és táltos Ködmön jól szerepelt a mai marcin, várom a híreket :)

Előzmény: Frank Drummer (58141)