csavar1968 Creative Commons License 2011.05.10 0 0 256

Ezt megtudom erősíteni!Éppen ma történt velem.Szabadegyháza ipartelep Perkáta felöli oldalán a 62 út fél szélességben lezárva.Jelző lámpák irányítják váltakozva a forgalmat.Seregélyes felől közlekedtem zuhogó esőben.Piroslámpához közeledtem mikor a lámpa zöldre váltott.Azt lassan megkerülve haldtam.Az út szélén állt egykamion.De már távolról is láttam,hogy áll.Lassan haladtam mellette mikor láttam,hogy távolabb egy kamion tolat.Megálltam a mellettem levő kamionnál.Az elkezdett dudálni majd a kocsmából kiugrott egy pasas és ordított velem alpári hangnemben.Mit gondolok én?!Mondom,hogy zöld a lámpa.-A francokat volt zöld te hülye!Különben is nem látod,hogy miért áll itt a kamion?!Honnan kellet volna tudnom?-kérdeztem tőle.Mozdonyvezető vagyok. DÉLI PU.-ról indultam volna a vonattal mikor láttam hogy egy hölgy felakar szállni.De elég bizonytalan volt.A jegyvizsgáló és a forgalmista legalább jó egy percig kiabáltak vele,hogy szálljon már fel.Mondam nekik,ne kiabáljanak mert lehet,hogy nem érti valamiért mit kiabálnak neki.Meg az is lehet,hogy most lát ilyen vonatot és nem tudja,hogy kell használni az ajtót.Mutattam neki, nyomja meg a gombot.Láss csodák-csodája intett megnyomta a gombot és felszállt a vonatra.Ezt csak azért írtam mert képtelenek vagyunk egymást tolerálni .

Előzmény: Törölt nick (225)