Fekete bárány 43 Creative Commons License 2011.05.10 0 0 3678

Röviden leírom hogyan képzeltem ezt a rezonancia kezelést mert látom félreértettél valamit ill,hogy miért kerülne ez sok sok pénzbe és mi benne a biznisz.Tehát adva van egy betegség pl az én esetemben .hogy önző legyek pitvarfibrilláció.Továbbá adva van egy kis számítógép amibe betápláljuk a pontos adatokat életkor.nem.súly vérkép.holter eredmények,szívultrahang eredmények stb.Eddig sima ügy talán érthető is.Nos ezután a gép számol össze-vissza teszi a dolgát és kidob nekünk egy frekvenciát vagyis hogy leegyszerüsítsem egy betűt mondjuk "b"ezt a b betűt kell rezegtetnünk és amikor megfelelő a frekvencia a gép jelez hogy na most jó így folytasd amíg el nem alszik a zöld lámpa.Nyilván nem egy betűről lenne szó hanem betű csoportokról amiket kiír és segít nekünk behangolni a gép.Ha van valami ebben a rezegtetésben és kifejlesztesz egy ilyen programot a föld leggazdagabb embere leszel de azt hiszem nem akarsz te gazdag lenni.A küzdősportról annyit,hogy mélyen megvetem az erőszakot shotokán karatéval kezdtem aztán jött a többi de ha voltál ilyen edzéseken láthattad hogy ott nincs komoly verekedés nem úgy mint a box -ban .A karate főleg önuralomra nevel .Versenyeken soha nem voltam aki valamit tud az nem égeti magát versenyeken.Sokszor kihasználhattam volna a tudásomat de ehelyett csak mosolyogtam az illetőre ő pedig nem látván a félelem szikráját sem a szemembe többnyire békésebb hangot ütött meg.Most már csak kerti munkákat végzek hobbiként .Na még valami még mindig lazán lenyomok 50 fekvőtámaszt nem nagy ügy de egy szívbetegnek rizikós. A lényeg az hogy az egyik doki azt mondja "ha bírja csinálhatja"a másik meg hogy na ne vicceljen már átmegy a pitvari fibrilláció kamraiba és aztán nézhetek.Szóval most állapodjak meg 30 nál vagy mi van?

ui:A csigákat én is félredobálom!

Előzmény: ghepard (3677)