ghepard Creative Commons License 2011.05.10 0 0 3676

Magamon nem vettem észre azokat a tüneteket, tehát nem sokat tudok róla. A gyógyszer lassan lassan gyengíti a testet. Viszont nélküle lehet hamarabb lehet baj. Tehát szeded, mert jelenleg nem látsz más utat.

 

Hát sok mindent meg lehet magyarázni a rezgésekkel - nemcsak hang csend, hanem fény sötét, hideg meleg, gravitáció stb stb. Ezek mind rezgések, rövidebb hosszabb rezgések, hulámok. Ilyenkor mindig mosoly fut át az arcomon, mert eszembe jut, hogy rezgéssel keletkeztünk. Egy szép rezgéssel - férfi és a nő berezeg valahogy, biztos tudod hogy  és hoppá....... :))

 

Amit a tudományról írsz, azt osztom, annak ellenére, hogy már 38 éve tudományos intézetben dolgozom. Nem lettem sokkal okosabb a 38 év alatt, több a tapasztalat valóban, de sok dolog továbbra is elmélet. A lényeg valahogy még hiányzik, ezért én is próbálok elméletet kitalálni és aztán ellenőrzöm magamon. Nem kerül pénzbe, csak figyelnem kell. A szemekkel is sokat kisérletezgettem, míg mostanában már nagyon meg vagyok elégedve. 9 évig hordtam szemüveget és le mertem tenni (3 nap alatt sikerült, pedig a 2.5D már kevés volt). Ennek is tök véletlenül mentem neki. Sok dolgot a véletlen hoz össze.....

 

Nos ezeket a hanghullámokat (de nem csak hanghullámokat lehet gerjeszteni, mint írom) sokan figyelik és van már erről, hogy kb 300 tudományos cikk. Csak ezek jól el vannak szúrva és senki érdeke ezeket reklámozni. Egyet betettem ide nemrég.

 

Nincs mit begbocsájtanom neked, nem vettem észre szavaidban semmi ellenszenvet. Tetszik, ahogy írsz. Persze akadtak már, akik lehurrogtak, de csak erre telt nekik - valami érvet, azt már nem tudtak felhozni ellene, meg se mellette. De ezek nem mai dolgok. Például a hangok hatása már kb 5000 éves alapokon áll. A régi nemzetek jobban a természet emberei voltak és sok mindent lefigyeltek magukon. Ez kiveszett a mai emberből.....

 

Nos most itt a nagy kérdés ugye. Tudta azt a doki is, vagy nem tudta. Gondolom tudta, mégis gyógyszert akart felírni. Mikor látta, hogy valamit tudhatok, aszonta, hogy igazam lehet. Mondom nem lehet, hanem van. Végül még attól is elállt, hogy konntrollra hívjon, nem is mentem volna..... Hisz én nagyságrendekkel többet ellenőrzöm magamat, mint álmaiban is gondolná (nemcsak szívet).............. Hiába, ott dolgozom, ahol az elméleteket, állításokat valahogy igazolni kell - magamnak megtehetem. Ezért mindig sokszor ismételgetem a dolgokat, hogy tényleg hathat ez vagy az. A szemnél például egyetlen dolgot fél évig is figyelek, hogy megtanuljam kihozni belőle a legjobbat. És aztán eldöntöm, hogy számolok vele, vagy mellőzöm.......

Előzmény: Fekete bárány 43 (3675)