lilshine85 Creative Commons License 2011.05.07 0 0 148



Látom sokan küzdenek azokkal a gondokkal, amint én 7 éve mentem keresztül.
19 voltam, és barátnőm vette észre egy beszélgetés során, hogy a fejtetőmön 10ftos nagyságú folton nincs haj. Pánik, túrtam a hajam, fülem mögötti részen, és tarkón még nagyobb foltok. Irány a doki... Végigjártam minden vizsgálatot, ilyen gyógyszer, olyan vitamin. Nyíregyházán megtaláltunk egy neves bőrgyógyászt, ismerősöknek segített, Dr. Szabó Péter. Ma már csak magánrendelése van. Elmentünk hát hozzá. Szteroid injekció fejbőrbe 1-2 havonta, kb 20 szúrás 1 adag, otthonra vmi ecsetelő, meg mindenféle bogyó. Mellette Vichy Dercos sampon, aztán már csalán sampon, ami hosszútávon a homlokomon, ahol ért a sampon, tönkrevágta a bőrömet. Elértünk másfél év alatt annyit, h ugyan megindult nőni egy-egy folt, de a hullás folytatódott, aztán ami nőtt, az is kihullott. Teljes depresszió, már marhára elegem volt. Eleinte baseball sapi állandóan, majd paróka... Egy ismerős ajánlott Nyíregyházán egy hajgyógyászt... Gondoltam egy próbát megér, ha már az orvostudomány csődöt mond (mert minden vizsgálatom negatív volt, szal okot nem találtak rá, csak h valszeg stressz, de nem voltam stresszes). A hajgyógyásznő megvizsgált mikroszkóppal, arra jutott a fejbőr állapotából, h méreganyag halmozódott fel a gyomromban. Rendelt nekem sampont+olajesszenciát. Orising termékek, és mondta, hogy igyak napi 2x fél deci FLP-s Berry Juicet. Nem nagyon hittem már benne, mert túl egyszerűnek hangzott. Bár a Berry lenyelése első néhány alkalommal korántsem volt egyszerű. Tehát 1 hónapra ez a kúra kb 25 ezerbe fájt. De megérte! Így használtam: mivel a sampon koncentrátum, adtak hozzá egy kis műanyag keverő flakont. 10 ml sampon, 10ml víz, 20-30 csepp olajesszencia. Mosás után a foltokat még vékonyan bekentem az olajesszenciával. A foltokra az olajat minden este használtam, a samponos keveréket pedig minden 3. este. Jól felhabosítottam a fejemen, érezhetően beindult tőle a vérkeringés, és amíg bizsergett (20-30 perc) rajtahagytam. Nem hittem a szememnek, de 3 hét után, ahol előtte másfél évig nem volt képes kinőni a hajam, 4-5 centis haj volt. A hullás teljesen megállt. Azóta is folyamatosan beruházok a samponra és az olajesszenciára, bár a sampont már csak kéthetente egyszer használom, így fél évig kitart. Ha folyamatosan használnám, iszonyat gyorsan nőne a hajam. Bár még így is, mert 2 hónap alatt képes kb 5 centit nőni.
Szóval aki hallott már róla és fenntartása van, csak ajánlani tudom, aki még nem hallott róla, bátran próbálja ki ezt a kúrát így, mert tényleg hatásos!!!
Remélem a tapasztalataim által sok emberen tudtam segíteni!

Üdv: Eszter