Fekete bárány 43 Creative Commons License 2011.05.07 0 0 3670

Lehet.hogy türelmetlen vagyok.Lehet,hogy nincs is 200 ezer ember ebben az országban aki pitvarfibrillációban szenved?Kíváncsi lettem volna pár ember tapasztalatára na mindegy.Még egy valami érdekelne hátha valaki tudna rá valamit írni:)! Amikor már szédültem mint kiderült a magas vérnyomástól. Vettem egy automata vérnyomás mérőt. 180/100 as átlagokat mértem de tudtam mérni és szabályos volt a pulzusom is.Aztán elmentem a dokihoz és ő kiírta a vérnyomáscsökkentőt .Szépen el is kezdtem szedni ,pár nap múlva észrevettem,hogy szabálytalan a pulzusom.Nem lehet,hogy a gyógyszertől? Hiszen a betegtájékoztatóban ez a mellékhatás is szerepel.Arra tippelek hogy a szívem így reagált a hirtelen nyomás csökkenésre, vagy az agyam nem tudom.Kevés a nyomás a nyomás mondja az agy több vér kell parancs kiadva de a gyógyszer nem enged nagyobb vérnyomást mert ugye tágítja vagy lazítja az ereket.Már pedig nekem akkor is több vér kell mondja az agy.Oké mondja a szív te tudod te vagy a főnök de csak azon az áron tudom biztosítana ha fibrillálni kezdek.

Miért zárják ki az orvosok hogy a vérnyomás csökkentők aritmiát okozhatnak? Ahelyett hogy másik vérnyomás csökkentővel próbálkoznának miért kell rytmonormot szedni azonnal?Na és miből gondolják hogy már túl régóta megvan a fibrillációm és ez már állandó?Akkor hogy lehet az hogy kb 70%-ban szinuszban vagyok?Azt észrevettem hogy reggel jönnek a rohamok és akkor szűnik vagy indul be ha lefekszek vagy felkelek na persze és akkor ha felidegesítem magamat.Tőlem ennyi tellett .Nem sajnáltatni akartam magamat és nem is igazán magamon segíteni hanem azokon akik még szeretnek élni.Nem hittem volna ,hogy még itt is ennyi közömbös ember van.Ezért vagyok fekete bárány! No meg te is ghepard:)!Köszi,hogy válaszoltál nekem pedig neked nem is ez a betegséged.Jobbulást mindenkinek.Pá fehér jó, szerény ,okos bárányok!