ghepard Creative Commons License 2011.05.06 0 0 3669

Azzal nem mérem a vérnyomást, csak következtetek, hogy kisebb, vagy nagyobb. Tehát nem tudhatom, hogy mennyi, esetleg saccolhatok. Úgy kezdtem (11 éve), hogy a csuklón mértem egy ujjal. Azért kezdtem el, mert észrevettem, hogy mintha romlani kezdenék (ez már 1997-ben is beugrott). Mondom a szív fontos, nincs semmi orvosi felszerelésem, tehát csak úgy mértem éjjelenként. Később észrevettem, hogy a csuklón kényelmetlen, mert akkor meg kell fordulni és kell a másik kéz is. A halánték nagyon jó ötlet volt és ahogy odatettem az ujjamat, többször észrevettem, hogy a hármat egyszerűbb tartani ott, még oldalt fekve se probléma. Aztán csak úgy méregettem magamnak. Észrevettem, hogy lassan lassan emelkedik a pulzus és mintha erősebben érezném a lüktetést. Mint írtam, 2003 elején kezdtem rezegtetni a hangokkal először tök véletlenül. Bevallom, meglepett, hogy lassan megy vissza a pulzusszám 55 alá.

 

Három ujjal sok mindent regisztrálhatsz. A lökés ugyebár hullámrezgés. Írod, nem hiszel a rezgéseknek, pedig a szíved érted rezeg egész életen át fáradhatatlanul,megállás nélkül. Ha hogy a francba bírja.........

 

Mikor a szív meglöki a vért, akkor a hullám sokkal gyorsabban megy, mint maga az anyag (vér), ezt érezzük. Ez olyan hasonló, mint földrengés után a tsunami. Ott se az anyag megy, hanem csak a hullám, energia - a japcsik mostanában nagyon tudják, hogy ez mekkora energia (lehet láttál valami felvételt arról a katasztrófáról). Tehát elöl megy egy hullám, szétnyomja az erek falát és utána egy nyomásrés, ami kevesebbet nyomja az erek falát. Ha három ujjal mér az ember (néggyel már bonyolultabb, mert a kisujj egész kicsi csak). Ha sokat fogsz mérni, észreveszed, hogy egyszer az egyik ujjon érzed a nagyobbik nyomást, máskor a másikon, majd a harmadikon is. Legalábbis kellene, hogy egyszer egyszer változzanak. Mert a körülmények is változnak és az ember is változik. Így lassan lassan rájön az ember, hogy ettől így fog verni, ettől meg így. Például ha eszel estére jó tányér füstölthúst , akkor csodálkozni fogsz, hogy hogyan ver egész éjjel és aztán lehet el is hiszed, hogy a füstölthús valahogy lehet, hogy nem olyan egészséges ennivaló stb stb.......

Mint írtam, engem 5 évig fájások kínoztak, mindenfélék. Már 2002-ben olyan rossz volt a foci után, hogy már gondolkodtam, abba kell hagynom, mert kinyírom magam. Már nem is bírtam annyit és olyan gyorsan futkározni a fiatalokkal. De a kezdés után 3-4 hónappal igencsak felfigyeltem egyszerre több dologra. Aztán pedig nagyon kezdtem kisérletezgetni. Sokszor el is csesztem, 2-3 torokfájást magam idéztem elő, mert túlhajottam. Mikor már elég jól mentek a dolgok, jött a katasztrófa a fejhallgatóval, mint írtam. Utána persze már hittem benne. Tudtam azt, hogy nagyon erős a hatást is el lehet érni a rezgésekkel. Ezért nagyon árthat is, ha nem jól használjuk. Odáig is jutottam, hogy a náthát megkozkáztattam. 10 perc se kell és náthát csinálhatok magamnak. Persze minden igyekezetem, hogy ne ártsak magamnak.......

 

Elhiszem, hogy ami folyik az egészségügyben, az nagyon megalázó. Minden igyekezetem, hogy ne kelljen igénybe vennem.

Előzmény: Fekete bárány 43 (3668)