ghepard Creative Commons License 2011.05.06 0 0 3667

Nagyon klassz, hogy így megosztod tapasztalataidat. Az orvosokból pénz nélkül valóban nehéz valamit kihúzni. Ezt nem saját tapasztalatból mondom, mert gyakorlatilag 32 éve nem járok hozzájuk - hanem a környezetemben lévők tapasztalatai alapján. Az én mondókám az, hogy nincs jobb saját tapasztalatnál. Nekem nincs vérnyomásmérőm, mégis tudom, mikor nagyobb, mikor alacsonyabb. Nem tudom mennyi, de érzem a különbségeket. Az a 3 ujjas technika amit csinálok a pulzus mérésére mindennap, ezt lehetővé teszi. Nagyjából a 11 év alatt olyan 10 ezer mérés biztos lehet a hátam mögött. Ez elég nagy tapasztalat azt hiszem. Az ember idővel észrevesz olyan dolgokat, amiket tiszta hülyeségnek, lehetetlennek hitt.

 

Ezért gondoltam az idén februárban, hogy mi lesz, ha éjjel is fogok egy kicsit rezegtetni. Így okoskodtam. Éjjel, mikor alszunk, szinte nem mozgunk és a dolgok jobban lerakódnak bennünk. Valamikor olvastam, hogy az infarktusok száma a legnagyobb valamikor hajnalban, meg hogy hétfőn is nagyobb, meg ilyen dolgokat (pedig ugyebár a többség a hétvégén pihen, relaxál stb, kisebb a sztressz és mégis......). Mondom, mi lesz, ha ezeket a lerakódásokat nem fogom annyira megengedni az éjjel. Az eredményről már beszámoltam. Na ez elég döbbenetes. Na ez nekem aranyat ér, jó tudni ezeket a dolgokat. Na ez szinte szárnyakat ad az embernek - hisz itt majdnem szó szerint az van, hogy a kisujjamat mozgatom csak meg ezért az eredményért. Persze elég bonyolult rezgéseket csinálok, kicsiket, nyugtatókat - még a pulzus is csökken utána és a vérnyomás is (persze ezt csak a megérzésemre alapozom). De az említett könyvben esek a dolgok kisérletekkel és mérésekkel igazolva vannak...........

 

Gyógyszerek valóban tudják csökkenteni a vérnyomást, ezzel azonban nagyon be van csapva az agy, mert nem igen érti, hogy mi történik a testben. A mellékhatásokról ne is beszéljünk..... Vegyél egy másik nagyon fontos dolgot - talán nem találsz a Földön egy embert, aki elmondhatja magáról, hogy a szemüveg megjavította a látását (úgy értem, nézze meg, hogy aztán hogy lát szemüveg nélkül). Ha találsz egyet, szólj.......... Persze jól lát a szemcsiben, persze egy bizonyos ideig, aztán egyre erősebb kell sok sok esetben - és lassan lassan rosszabbodnak a dolgok.......

Előzmény: Fekete bárány 43 (3666)