ghepard Creative Commons License 2011.05.04 0 0 3662

Igen pontosan az is hat. Épp ma akartam úgy felsorolni, hogy szerintem hogyan és mi hathat ezekben a rezgésekben és úgy általában az életben. Tehát a lenyugvás, ez nagyon fontos. Az ember nem tudatosítja, hogy mennyi minden dolog veszi el az energiáját. A gondolatok is tetemesen, legyenek azok akármilyenek. Az agy az ember tömegének kb 2%-a, de teljes üzemben elveszi az ember energiájának több mint a 20%-t is. Ha a sok felesleges dolgot ki tudja az emebr iktatni jó időre a test nyugodtan dolgozhat a felgyülemlett problémákon és igyekszik megoldani. Ez működik az élőlényekben sok sok millió éven át. Tehát gyakorlatilag hagyom, hogy a természet végezze a dolgát és nem nehezítem neki.

 

Ha az ember hisz a gyógyszerben, akkor az segít, ha hisz az orvosban, akkor az, ha hisz magában, akkor az. Elsősorban az emeber azért is megy orvoshoz és szed gyógyszert, mert hisz bennük. És ez a hit erősebb, mint gondolnánk. Ezt számos kisérlet igazolja, tudok jó párat, meghökkentő. Persze a gyógyszer tartalmaz hatóanyagot - de az nem inteligens, sok a mellékhatása. Erről nagyon fejbevágó statisztikák vannak. A gyógyszer nagyjából így működik szerintem: van 100 sejt, abból kettő rossz (beteg)- azt kell kinyírni. Mivel nem nagyon tudja melyik az, mind a 100-at fejbevágja. A két gyenge kimúlik és a test aztán gondoskodik az eltakarításáról és újabbal való pótlásáról. De a másik 98 is kap egy ütést, elviseli de legyengül emiatt. Ezért talán senkinek se jobbul meg tőlük az immunrendszere. Ezt nagyon tapasztaltam én is az első 27 évemben.

 

Hát igen, a veszély mindig fenn áll, mindehol, mindenkor. Én is sokszor gondoltam arra, hogy egyszer leszakadhat valami és elzáródik valami. De ahogy tapasztalgatom, az valahogy úgy működik, ahogy leírtam. A határokon, a különböző anyagok határán nagyobb lesz a súrlódás, így melegebb lesz és egy kis elektromágneses tér is keletkezhet ott. Mindig a leggyengébb kötés szakad meg hamarébb, ez ismert dolog a fizikából kémiából stb. Irományomban írom, hogy el tudom tüntetni a kék foltokat. Leírom ott, hogy hogyan. Mégpedig kb 35-40 perc alatt felszívódik, tehát le kell neki pattogni valahogy. Azt hiszem nem kell mondanom, hogy nagyon figyeltem hogyan megy el. Minden lélegzetvételkor elvettem róla a szám és néztem, hogy alakul. A széleken kezdődött majd fokozatosan felszívódott az egész. A focin  nagyon sokszor elszenvedek rúgásokat, ütéseket, vagy nekirepülünk a palánknak stb. Van min gyakorolnom.... :)) De sokszor le se cseszem, tudom, hogy el fog menni az magától is csak csináljam a rezgéseimet, ha netán kell és nagyon fáj, hogy idegesít, akkor  jobban összpontosítjak egy kicsit

 

Én minden nap úgy kelek, hogy az lesz lehet az utolsó napom - ha nem, boldogan alszom el  - néha úgy tűnik, ilyen egyszerű az egész....... Akkor eszembe jut, lehet valamit jól csináltam, hogy még mindig nem patkolok el és jól érzem magam.......

 

A szívproblémáknak lehet szintén ezer féle oka baja, a náthának szintén, az izületi bajoknak szintén, a bőr, tüdő stb stb. Az embernek millió baja lehet. Kb 75 miliárd előlény alkot minket (sejtek), kb 2000 nem éppen hozzánk tartozó, de bennünk élő élőlény szorgoskodik. Egyedszámuk kb megegyezik a sejtjeink számával. Én egyszer a NatGeon csak 300 milliót olvastam, de egy topiktárs a homeós topikban (azt tárgyaljuk, hogy hogyan, miért hat tulajdonképpen, hisz nincs bennük hatóanyag) kijavított, hogy sokkal több, több is mint sejtjeink száma. Na ez elképesztő. De a tudomány csak 4 erőt ismer, valahogy ezek működnek bennünk. Vagy 7 miliárd ember él a Földön, mind mind más - de mindegyikben csak ez a 4 erő hat(hat). Én ezt a 4 erőt próbálom megérteni és használni mindennapjaimban.....

Előzmény: .ETNA. (3659)