viktor9511 Creative Commons License 2011.05.04 0 0 901

Robancs !

 

 


Köszönöm, én is szeretem a véleményt,hiszen tudom,hogy esetlegesen mit kellene javítani a pályán .


Az igazság az,hogy ,ha új síneket raktam volna le, akkor egyértelműen nekem sem tetszene ez a fajta útburkolat mellé.


Viszont gondolom észrevetted,hogy régi az út , és a sín is :)

Jogos lehetne a kérdés, hogy miért régi pl: ( a sín ) , hiszen Miskolcon , azon a szakaszon már cserélték.

 

A válasz :  Úgy gondolom,hogy így jobban néz ki , illetve egy kis RETRO hangulatot idéz elő a Soltész N. K. utca - Selyemrét közötti szakaszon.

 

 

 

Értem a problémát. Erre van lehetőség,hogy hogyan old meg ...

Ha lerakod a megállót, amin ugye adott sín van ( ami nem villamos ) ,hanem inkább vonatokhoz ...

A sín egyik oldal ( csak az egyiken )  kezd olyan sínnel folytatni amilyennel szeretnéd, mert akkor a megállóban lévő sínpár is ugyan olyan lesz.

Fontos !!!! ,hogy úgy kezd meg,hogy a másik oldala már ne legyen hozzákötve a villamos pályához.

 

 

A kérdésedre a válaszom :   ,, A SÍNT  én szerkesztettem- e " :  Nem ! Láttam neked is van újfajta síned amire cseréled a sínpályát. Elvileg azzal le kellett tölteni.

 

Írd be a sínválasztéknál,hogy  ddr .... ott elvileg kettőt fog felhozni, ott kell legyen.. :)

 

A gmax programot nem használom :)

 

Üdv : Viktor