Törölt nick Creative Commons License 2011.05.02 0 0 950

 Nem kell mindent az agyra fogni, a csiga és a hallóküszöb is sérülhet, és az  egyensúlyozó rendszer is a fülben van.

Ha felmerül a gyanú, hogy a halláscsökkenést a kisagy elváltozása okozza, akkor CT-t és az MRI-t elvégzik. Ha + tényleg az aggyal van probléma, akkor azt az MRI kimutatja.

Ezek előtt még egy fair doki még a BERA-t is elvégezteti.

 Fingja sincs az orvostudománynak az agyról, ezért takaródzik egy-két agymosott az aggyal. (Nem rád gondoltam)

Van akinek a fejéből és van akinek a füléből jön a "zaj".

Kollegámnak és iskolatársamnak 25 éve jön az agyából a "sound" és nincs agydaganata, neki OK a hallása, nem volt egyensúlyzavara, dolgozik, pénzt keres, ok minden, de zúg az agya.

Nekem 44 évig minden OK volt, orvost soha nem láttam, jött a zúgás, halláscsökkenés tiszta süketség a jobb fülemre és nekem a fülem zúg. Minden vizsgálatot elvégeztek, minden negatív.

A kivizsgáláson az egyik doki azt mondta, hogy a fülzúgás egy "fekete ló", azaz ismeretlen eredetű, tehát ezzel lehet élni, csak elsőre besz@rik a zember és mindent össze-vissza vizionál.

Nekem is eszméletlen hangon zúgott, sípolt, zörgött, de ez, idővel elmúlik, CSÖKKEN A ZAJ, úgyhogy ne féljen senki...

NEM KELL BESZ@RNI ELMÚLIK VAGY CSÖKKEN!!

 

Előzmény: Tinman (949)