Tinman Creative Commons License 2011.05.02 0 0 949

Azért írtam az agyat mert a hang anomália ott jelentkezik. Szinte minden betegésgre van valami egész jó koncepciója az orvostudománynak, még ha nem is tudja gyógyítani, de tudja hogy mit miért nem. De amit a mi szintünkön felfoghatatalunk komplex agyi szinapszisok nem úgy muzsikálnak ahogy kell akkor biza megáll a tudomány. Olyan kb. mint amikor egy modern TV-dben elromlik a mikroporcesszor, kíhívod szerelőt, az megnéz pár alapdolgot, van-e áram, be van-e dugva az antenna, de ennyi, a problémás terület működését nem is érti, meg nincs is eszköze a javításhoz. A lehetőségek szerintem kb. addig terjednek hogy az agy külső környezetét próbáljuk ideálisra hozni. Aminek szerintem örülni lehet hogy ez csak egy perifériális "szoftverhiba" nincs kapcsolata a létfenntartó folyamatokkal, ami viszont intő jel, hogy ha egyszer már olyan rossz körlümények áltak elő amik előidézték ezt a működési zavart akkor jobb lesz a jövőben elkerülni a hasonlókat, mert a szervezünk hallhatóan nem túl jól viseli őket. Minden rosszban van valami jó is: éljünk egészségesebben.

Előzmény: pintyö (940)