ghepard Creative Commons License 2011.05.02 0 0 3655

 

Hát az bizony nagyonis lehet ezekben a rezgésekben valami, nálam a bő 8 év alatt valahogy egész jól összerázódtak a dolgok. Szinte érzem, mintha fiatalodnék, mint az irományomban is leszögeztem. Tehát mégcsak nem is azt, hogy megállt volna a romlásom, hanem egyenesen javultak a futási, dobási, légzési, focizási, egészségügyi stb állapotaim.


A könyvben tárgyalja az öregedést is. Azt írja (Dr. Chopra), hogy akik rendszeresen hangosan meditálnak (tehát pont azt, amit írtam az irományomban) - azoknál az életkorhoz tartozó értékek (szívdobogás, vérnyomás, látás, hallás, mozgás stb) jobb állapotra mutatnak. Aszongya, hogy minél több évet csinálja annál több év számítódik le. Így kb 60 éves 10 évet így meditáló kb 48 éves életkornak megfelelő adatokat mutat. Na ezt aláírom. Pontosan ezt tapasztalom. Le is írja, hogy miért lehet ez. Persze ezek elméletek, de látom, hogy van benne valami, nem is kevés........

 

Na én hagyom magam meglepni. Nagyon kevés kell már csak, hogy túlszárnyaljam fiatalkori rekordjaimat - futás, legzési, teherbírás stb. Pedig nekem már romlani kellene minden adatnak - na ezek meg javulnak. Minden nap sok mindent ellenőrzök és figyelek, persze csak úgy menet közben, semmiben se gátol. Egyedüli tartalékom az éjjel. Ezt kezdtem jobban kihasználni rezgésekkel (persze csendben) az idén februártól. Az eredmény egész döbbenetes.......... majd írok erről...........