david_20 Creative Commons License 2011.04.30 0 0 1529

sziasztok!

Holnap fogok hozzá egy fogyókúrához, ami igazából semmi elvet nem követ. Próbálom elkerülni a tészta féléket és inkább salátát eszek meg sok sok folyadékot fogok magamhoz venni. A tésztát imádom, bármilyen is és nagyon nehéz az ellenállás. A kedvenc ételem , főleg ha friss kenyeret ehetek, az számomra felér mindennel. De szerintem sok embernek nem mondtam ezzel újdonságot, mert nem csak én szenvedek ilyen kísértésekben. HA TUDTOK ADJATOK ÖTLETEKET , HOGY MIKÉNT KERÜLJÜK A KÍSÉRTÉST. :)))) Nagyon jó lenne ha megosztanátok velem személyes infot, hogy ki mivel tudta legyőzni a belső ördögöt :) Most neki kezdek egy teázásnak is , aminek az elhízási elleni a neve. Gyógynövényes boltban tudtam beszerezni. Puffadásra is van , enyhe hashajtó és vizhajtó hatása is van. Valaki próbálta már? Használ? Holnap kezdek neki, remélem sok szerencsével :) Sajnos puffadással sokszor szoktam gyötrödni, pedig nem eszek gigantikus menniységü ételt. Orvosoknál is voltam , ésszerű megoldást nem kaptam a teázásnál. Egyszer az egyik orvos azt is ajánlotta, hogy evés után döljek le jobb oldalamra és ugy maradjak egy kicsit. Kedves volt tőle a javaslat, de sajnos egy munkahelyen nehezen tudom megoldani. Előre is köszönöm az ötleteket!