ghepard Creative Commons License 2011.04.29 0 0 3650

Itt van egy kis dolog, ami nagyon megdöbbentő..........

 

Az ember nem is tudja, mennyi minden szajrajt van benne mindenhol..... Itt van egy döbbenetes nagyszabású kisérlet. Egypár keleti orvos átment Amerikába, hogy a nyugati orvoslást megismertesse a keletivel. A régi hagyományokon alapulót. Némelynek saját klinikája is van ott. A régi orvoslás szerint nagyon hatásos a meditáció. Sok ember nem is tudja, hogy mi az. Sok úgy tudja, hogy le kell ülni és csendben ülni és elmélkedni, kikapcsolni. De az igazi a hangos meditáció. Egy bizonyos szavat kell hangoztatni állandóan, nyugodtan ülve (én bármikor meg tudom csinálni, nemcsak ülve, menetelve is) és teljesen elfeledkezni mindenről. Kijárták egy amerikai egészségügyi biztosítótársaságnál, hogy lehessen ilyen biztosítást kötni: az ügyfélnek alá kellett írni, hogy minden nap megcsinálja ezt a fajta meditációt (30-40 perc) és 2-3 hónaponként bejön ellenőrzésre, hogy csinálja e és jól csinálja e. Más dologra nem volt semmi megkötés (étrend, alvás stb)....... Dr. D.O. Johnson (kutató pszichológus) megvizsgált 2000 ilyen amerikait és az adataikat összahasonlította az átlagameriaki adataival (kb 600ezer ügyfél ugyanattól a biztosítótól), ami nagyon nagyszabású kutatás volt, le a kalappal - most olvasom a könyvet, most találtam csak rá......... Egész megdöbbentő, amit kibogozott:


0-19 évesek 46.8%-al kevesebbszer mentek orvoshoz

19-39 évesek 54.7%-al kevesebbszer mentek orvoshoz
40 év felett 73.7%-al kevesebbszer mentek orvoshoz


87.3%-al ritkábban kerültek kórházba szívbetegséggel (!!!)
55.4%-al ritkábban kerültek kórházba jó és rosszindulatú daganatokkal (!!!)

Tehát nem véletlen, hogy rajtam annyit segített a saját hangom és a saját rezgéseim, bőven 40 felett vagyok. egész pontosan 59. A szemeimnél is megtették és megteszik a magukét. Minden dolog amit csinál az ember, új rezgésekkel bombázza szervezetét. Eltart egy kis ideig, míg az ember sejtjei átrendeződnek és rájönnek, hogy mit is akar ez a pasi vagy nőci tőlük............ :)

A szívnél az a 87.3% egész elképesztő. Jó érzés fogott el, mikor olvastam, hogy mi volt az a szó. Az irományomban nem fogtam mellé, pontosan eltaláltam. Nem meglepő, hogy épp a szívnél lett ilyen döbbenetes az eredmény........

 

Ha valakit érdekelne, felkérésre összkotyvasztottam egy kis irományt (összefoglalót tapasztalataimról), belinkelhetem ......

Előzmény: ghepard (3649)