palupa0112 Creative Commons License 2011.04.21 0 0 10263

Hát nem teljesen koleszos de azért elmondom !!!

Vasárnap mentem vissza a koliba korán reggel mert versenyre készültünk vonattal mentem és csak 3 kocsival jött a vonat hát alig voltunk!!! At 1 meg a 3 kocsinál volt Wc hát én a 3. vagonba ultem 2 hapsi volt még ott nálam idősebbek.a 2. kocsiba nem voltak velem szembe ült egy férfi és láccot h a fasza nem fér meg a farmernadrágjában a másik hapsi elment az első vagonba 2 maradtunk.Megvártam míg a jegyellenőr elmegy majd elkezdtem vele beszélni.Nemsokára elment wc-re én követtem a wc fülkékből át lehetet látni a másikba . Hát meglestem mekkora van neki hát ekkorát még csak képen láttam majd visszamentünk a helyünkre.Megkérdezte tőlem h teccik-e a fasza h annyira nézem .Előszőr habogtam majd mondtam h igen.Megkérdezte h meleg vagyok.Mondtam h nem biszex.Kiderült h ő is én felvetettem h nem-e basznánk.Megkérdezte h hány éves vagyok meg h mekkora a faszom.Mondtam h 16 éves vagyok és 20 cm-es a faszom.Mondta h ő 32 és 25cm-es a fasza.

Mondta h ha nem látja meg senki akkor igen.Hát levetkőztünk és elkezdtem szopni már basztam fiúval is meg lánnyal is de ez mindent felülmúlt.Amikor seggbe baszott nagyon fájt de lassan megszoktam.Majd utánna belegecizett a segembe.Tele lettem forrósággal majd szét robbantam.Ezután elkezdett ő szopni nagyon jó szopott .Neki már nem volt szük az ánusza mert már nem egy  férfival feküdt össze elmondása szerint.Jól seggbebasztam majd még egymásnak kivertük majd felöltöztünk.Sajnos azóta nem találkoztam vele :(