Wác
2011.04.18
|
|
0 0
732
|
Így az Eb után vegyes érzéseim vannak! Kiira egy nagyon jó rövid programot mutatott be, és vezetett is! Aztán jött a kűr, amit nagyon elrontott, mert nagyon izgult, így csak 3. lett! Ami persze elég jó eredmény, de lehetett volna jobb is, de azért nem vagyok elégedetlen! :)
Juulia mindkét programját láttam, és azt mondom, hogy elég jó volt, nekem legalábbis tetszett! :) |
|