Wác Creative Commons License 2011.04.18 0 0 732

Így az Eb után vegyes érzéseim vannak! Kiira egy nagyon jó rövid programot mutatott be, és vezetett is! Aztán jött a kűr, amit nagyon elrontott, mert nagyon izgult, így csak 3. lett! Ami persze elég jó eredmény, de lehetett volna jobb is, de azért nem vagyok elégedetlen!  :)

Juulia mindkét programját láttam, és azt mondom, hogy elég jó volt, nekem legalábbis tetszett! :)