l.gyuri17 Creative Commons License 2011.04.15 0 0 1708

Sziasztok!

Magam is több éve űzöm az ipart, és olyan neves emberekkel sikerült már beszélnem, mint csejtei, belicza, bársony......csak hogy a nagyobbakat említsem...arról hogy mit hogy érdemes csinálni......

De most sajnos olyan helyzetbe kerültem amit nem igazán tudok megoldani és hátha van olyan aki esetleg tud nekem segíteni......

Szaxofon vásárlás előtt állok, és vannak konkrét elképzeléseim milyen hangszert kéne vennem, de sokféle hírt olvastam hallottam különböző csövekről...

Én kinéztem egy Keilwerth sx90r-est egész jó árfekvésben, de a B&S 900as szériáit is hallottam hogy jók

A sx90r nagyon jó cső, csak sajna a megbízhatóságáról és időállóságáról nem tudok nagyon semmit.....normális és vigyázó használat mellett mennyi időt bír ki szerintetek?

A bs-ekről azt hallottam hogy bírják az "időt" de inkább a Keilwerth mellett döntenék

A japánokban nagyon nem gondolkodtam a yana meg ezekhez hasonlót nem tervezek venni, tudom nagyon jó csövek sőt talán a legjobbak, de a japán minőség meg a német azért nem ugyanaz, pedig tudom, hogy ott áll a gyártósor végén a cégember és rendesen "végignézi" a csövet de szerintem egy német cső több évig bírja mint egy távol keleti......És nekem inkább megbízható cső kéne nem pedig egy olyan amit 10 év múlva ki is dobhatok akár, mivel nagyon sokat használom sokat játszok vele élesben..........

Na szóval a Keilwerthekre tényleg nem olyan időállóak...

Ja B&S medusára meg sajnos nincs keretem.......

Előre is köszönöm....

Üdv.: Gyurci