repcsepista Creative Commons License 2011.04.14 0 0 28

Szia Mar Tina, mellesleg az én melléknevem, Vallan (villan) Tinó!

 Van 1 állatember, aki ösztönember, s fél meg emészt, anni! - ezek akőrmillen idomitottak, vagg caffrangosak, ha nncs bennünk az az ombrrr berreg, aki villog, akkor elnyel mindent, mnt a kacsa, a hokedlit?

 Én, 1 vagyok azok közzül, akik illen fénygömbökkel cikáznak az égen, s engemet is felvettek, mikor elérkeztem... na ma sem találtam, amit a tállalnak a wallássosok meg özveggvakbakkecke mennaszoNUKik mukik, e - wilági nagytállasok meg naty naty nagy ...mindenkinél natyobb tyalibanyák, csemi értelmét, ahogy tálalják ják ják ják...

 Öngyilkos rohamaim vannak, s hogy hagyom el... magukra gyerekeinket mint eb a carát... ki ki caladva ... éjjelente felnézte, az égre, mie előtt már felvettek ezek a gömbösök, s te is 1 vagy, sőt t vagy az elsődleges tisstes, meg testes is, mert te neked kelletty beugranod, a zsákba... most kértem JELENJETEK MEKK MEKK MEKK.. HA IGAZ... na vecélyes játék, de megjelentek, ugy ahogy ...akkor is egy az egyben leirtam, hogy alakulatokba, nem lehet öcce tévesztened, mert ténleg, akinek szeme??? - van, lárhahahahahahaaaaaa....

Előzmény: Törölt nick (27)