iglobe Creative Commons License 2011.04.14 0 0 651

Sziasztok.

 

Tényleg nem személyeskedés, de mindenki magáról állít ki bizonyítványt. Személyesen szerettem volna írni pár forumozónak, csak az e-mail címük nem publikus...

 

Szóval.

 

Mivel csatorna, és víz hálózat felújítási munkákat végzünk, előfordul, hogy elmegy a víz. Ez két esetben történt meg, 1. a csatornázási művek egy kis bakit vétett a szembe ház elött, és le kellett zárni a teljes hálózatot, 2. egyik nap felkerült a melegvízhálózatra csatlakoztatott hőmennyiségmérő rész mérő egysége. Engem senki se keresett telefonon, se e-mailen, akivel meg összefutottam annak elmondtam, hogy mi történik. 

 

Központi tároló kulcsa az irodában. Érdekes aki kért, és bejött az kapott. vagy ki kéne akkasztanom az utcára? 

 

Rács, 2 nap is végig ment a kollega, aki otthon volt annak van már plusz rácsa, ez is milyen érdekes, és misztikus. 

 

Ha jól tudom a két hangos fórumozó (ha nem tévedek, ami jelen esetben közel sem biztos) inkább a 6! hónapos közös költség elmaradását intézze, különben tüntetést szervezek. :) - ha nem ők akkor vegye magára az aki, 

 

Az április végi szmsz-ben majd lesz erre kritérium, és szankció.

 

Ajtó + szigetelését intézzük, ha van információm a beszállítótól (Házak Áruháza) jelentkezem.

 

a fűtés ok, többen írtátok, a melegvíz kérdés alakult azóta? e-maileket várok.

 

Maradok tisztelettel:

G.István