Carl McCoy Creative Commons License 2011.04.11 0 0 2301

Csa!

 

Nos en csak ismerem az embert meg hallottam az ajanlatrol, de en magam nem eltem vele. :) Mindenesetre teny hogy a magyar baratomnal laktam, vele utaztam ki, o intezett tobb melot is, egy masik  baratom is intez. Valjuk be, ez nem olyan rossz azert, plane mar ha a dontest is nehez volt meghozni, hogy elhagyod a hazadat. Ha nem kaptam volna meg ezt a segitseget, el se indultam volna. Magyarokkal laktam, magyarokkal fogok lakni. Azt sem tartom rossznak, ha hasznalhatom az anyanyelvemet. Blindre mehetnek lakni indiaival, afrikaival, kinaival,stb. az mivel lenne jobb? Nagyobb rizikot latnek benne, mivel nemcsak idegen emberek hanem mas kultura, mas szokasok. Egy szep napon eltunne mindened es csak pislognal. Igazat adok neked abban, hogy jobb olyan kornyezetben melozni ahol ra vagy kenyszerulve az angol beszedre, de nalam ez random alakul, nincs terv. Volt hely ahol nem volt magyar, ahol most vagyok majdnem mindneki magyar. Ez van, nem foglalkozom vele. Ennek sokkal jobban foglalkoztat, milyen tipusu munkat sikerulhet szereznem es milyen oraberert adom el a munkaeromet!;-)

Előzmény: Nincstöbbnick (2300)