SzivárványB Creative Commons License 2011.04.10 0 0 8337

Sziasztok!

Úgy látom sajnos mostanában nem nagyon ír ide senki. Nem tudom mi lehet enek az oka, de én most mégis billentyűzetet ragadok.

Tegnap volt az Arénában a koncert, ami véleményem szerint fergeteges volt! Aki ott volt, szerintem ugyanezt gondolja, aki meg nem, na az bánhatja!:) A legutóbbi Aréna koncert is óriási élmény volt, de ez sem maradt el mögötte. Nekem nagyon bejött, hogy ZS, a szünetet kivéve végig a színpadon volt, a vendégekkel együtt is, ami akárhogy számolom 2,5 óra. Voltak új és régi dalok, a szokásosak is, de elővett olyan régebbieket, amiket eddig nem nagyon énekelt pl. Karinthy Előszó-ját. Ez ütött akkorát, mint a Vörös rébék szokott. Fergeteges volt és óriási élmény! Az új dalok is nagyon jól szóltak, ha valakinek CD-n nem annyira jönnek be, szerintem ott az is szerette őket. Én szeretem ezt az új CD-t, de a koncerten teljesen más, még nagyobb élvezetett nyújtottak a dalok. A vendégek Zs-vel énekeltek együtt, Bródy bedobdta szokásos fanyar, szerethető humorát, ezzel emelve a hangulatot, ami amúgy sem volt semmi!