Bella78 Creative Commons License 2011.04.09 0 0 11397

Igen eljott a nagy pillanat:)))) Alig birtam ki ujabb 3 hetet, hogy ne engedjem ki, de a moki erdekeben valahogy kibirtam, es mikor kiengedtem HAZAMENT MAGATOL :)))))))))))) En voltam a legboldogabb mokitulaj:)))

Megerte varni, nagyon koszonom a tanacsot neked Ditty, meg MogyiGazdik-nak :)))

MIndketten kihasznaltuk a 3 het varakozasi idot,:) Szotyi rendezgette az otthonat, en meg agyaltam, hogy a nagy napon mikor kiengedem, es nem akar hazamenni, hogyan fogjam be a legstresszmentesebben. 

Az alabbi otletek nekem bevaltak, es hasznosak lehetnek mas kezdoknek  is, ezert leirom, ugyanis tobbszor olvastam a forumon, hogy orakon at hajkurasztak 5-en egy mokust a lakasban, mire megfogtak... szegeny moki...

A-terv:  vettem egy szallito dobozt, aminek a tetejen van egy kis bejarat(eredetileg halaknak aruljak), abba tettem forgacsot, es a Szotyi ketrecenek bejaratahoz helyeztem, hogy bele tudjon menni amikor akar, gondoltam igy megszokja, es majd a szobaban is belemegy magatol, ha kint van, mert mar ismeri. Bejott a terv, mikor kiengedtem  a szobaba ki-be maszott, valoszinuleg ismerkedes nelkul is belehajtja a kivancsisag a dobozba, foleg ha valami fincsi van benne, , de biztosra akartam menni :) Itt egy video a dobozos megoldasrol

Vegul nem volt szukdeg a szallito dobozra, mert hazament magatol :))) 

 

Előzmény: Ditty73 (11388)