kriszta930 Creative Commons License 2011.04.07 0 0 623

Ezek, amiket írtál, nekem sem egészen tiszták, de én bízom benne, hogy majd este "felvilágosodok". :-)

Mondjuk az éterben eltűnő hő mennyiségét biztosan csökkenteni lehetne valamennyivel, ha mindenki becsukná maga mögött az ajtókat (garázsban, lépcsőházban, folyósókon). Én a garázs és az 1. emelet között rendszeresen csukogatom az ajtókat mások után. :-( Meg az is sokat fog számítani, ha minden lakás elkelt, mert így az üresen állók nem szipkázzák el a meleget (már ha van) a szomszédos lakásokból.

 

Én nagyon szeretném azt hinni, hogy az az illető nem azért írta ezt a 2 témát kérdőjellel, mert felháborodott. Úgy gondolom, hogy egyszerűen csak nem fórumozik és így próbálta meg felvetni, hogy más témákat is beszéljünk meg a fűtésen kívül. (Meg végül is nem maradt sok hely a papíron, ahol részletesebben ki tudta volna fejteni.)

Ami teljesen jogos. Ez a lakógyűlés lényege. :-)

Csak én úgy érzem (remélem, nem vagyok ezzel egyedül), hogy per pillanat a fűtés a legaktuálisabb, mert mindjárt vége a szezonnak. Ezért ez lenne a legfontosabb, hogy ebben lépjünk valamit.

(Ezen kívül engem még az itt korábban említett használatba-vételi engedély is nagyon érdekelne.)

Majd este már okosabbak leszünk...

 

          *          *          *

Kedves Mindenki!

 

Tényleg van valami gond a melegvízzel (is)?!

 

K.

Előzmény: SZAbi (622)