Törölt nick Creative Commons License 2011.04.06 0 0 284

Tréning csütőrtökön van váltott irányból pl:Szolnok-tól Ceglédbercel-majd másik héten Jberény de akár fele ilyen távolság szerdán és csüt ez! A házkörüli tréninget nem alkalmazom mert zűrös a szomszédság /14-én antsz szemlém lesz a trágya, patkány, csótány miatt ami mindenüt van csak nekem látszik a jószág mert száll- a szomszéd feljelentett stb/

 

A takarmányozást egy 79-es Anker cikkben olvastam a holland barátja tollábol- "közptávig 4 beetetés hoszútáv 8 beetetés" Meg a kényszer vitt rá mert a nejem vissza ment dolgozni mikor a fiam 2 éves lett én maradtam ithon vele/r.ny./ és nem volt lehetőségem sokat szarakodni semmivel semm! Ezért találtam ki ezt a rendszert - ami MŰKÖDIK-

 

Belföldön versenyeztem a fenti dolgok miatt és ott bevált-pl. 2009. 19-es ker Moson V ker 1-2-3 az enyém a 1500galambol én csak 10 küldtem!

Akit érdekel a tech annak szívesen leírom mégegyszer emailban is

A hétfői koplalás és a vasárnapi diétás elmaradása nem jó-tapasztalatom szerint!

 

 késői párosítás okai:

-a fenti okok

-Tóth Antal cikkében olvastam ....

-az első 3-4 versenyre tud menni az összes galamb igy mindnek lesz versenyruinja legalább1-2út

- a vedlés elhúzódik és a júliusi versenyekre lesz teliszárnyas galamb /2 új-8 régi/ dijat repülhet az ilyen

-ilyen hidegben nem kínzom a galambott

Én nem javaslom senkinek, hogy ápr 15 előtt benzines tréninget tartson- én már szívtam nagyott vele !

Előzmény: bmalag (283)