osztin Creative Commons License 2011.04.04 0 0 3197

sajnos nem szerettem a hortobágyi husos palacsintát, 

 

igen szerintem hihetetlen érzékük van, hogy kihez ,hogy kell közeledni , az én párom sem volt kutyás mig el nem vett feleségül, aztán kénytelen volt belecseppeni mondjuk kutyaiskolába nem járt ki inkább addig a haverjaival volt, mig én kutyáztam aztán jöttek a gyerekek a suli elmaradt kutya megmaradt, aztán kihaltak, és végén kertes házba sikerült jönnünk akkor azt mondtam vegyünk bulldogot mert tudtam a szive mélyén azokat szeretti, na igy lett kutyás  most már mindegyik a szive csücske ki ezért ki azért, ez a Panni hihetetlen ,hogy leveszi a lábáról egy kis ribanc pedig most már kinyilt nagyon is a csipája és már feszegetti a húrt rendesen de mikor este tv-nézésnél odabujik ugy mellé hogy hozzáérjen a nyakához vagy bárhova nyomja a meleget és nagyokat pislog közben ugy tud nézni, hogy nem képes rá szolni, és enged és a kisasszony ki is használja,

 

a bulldogokat is hihetetlen hogy terrorizálja azt látnotok kéne, pedig Hófehérke igen csak helyre rakja időnként, akkor egy-két órát rendes aztán ujra probálkozik 

 

hihetetlen agya van, de vannak még mozdulatok amitól nagyon fél pl: ha hivom be az ajton csak akkor jön be ha elmegyek onnan, kertben nem akar oda jönni, de közben körülöttem serte-pertél 


Előzmény: fklari (3191)