Orákulum11 Creative Commons License 2011.03.29 0 0 33

Ha ismersz olyan embert aki a havi segélyéböl meg tud élni akkor igazad van. Én Veszprém megyében sajnos nem látom ugyanezt. Az emberek el szeretnének menni dolgozni de nincs hova, az Audi nos nem is lenne messze de az infrastuktura annyira rossz a környéken hogy pl Veszprém megye nagy részéröl Györ naponta kb 4 alkalommal közelithetö meg pedik nem nagy a távolság és lenne egy csomo ember aki szivesen menne dolgozni. A költözést pedig nem mindenki engedheti meg magának. Van egy két része az országnak ahol van munka de nem költözhet mindenki oda, én láttam családokat szétesni multi cégek miatt pl Borsodbol hoztak fel embereket dolgozni, akik honapokig nem látták a szeretteiket mert a 4 müszak miatt nem tudtak hazautazni. Amugy komnkrétan ismerek olyanokat akik szerettek volna menni az emlitett céghez dolgozni de nem vették fel öket pedig az autoiparban szerzett tapasztalat és a végzettség sem hiányzott. Azt meg nem hiszem hogy a szlovákokat nagyon érdekelné a munka hoszen jelenleg sokan innen oda mennek dolgozni.