Gypsy56 Creative Commons License 2011.03.28 0 0 86875

Most megint elővakartál valami értelmetlent. Hogy a frászba jön ide a tengeri kaja ? Ha nem szereti, azért még megismeri a polipot. NEKI biztosan szar. Viszont ha nem tudja kifizetni, az meg bárkinek. Most akkor én is ilyen modorban írjak. Hát jó. Szóval azért csodás hely az USA, mert ott szeretik a tenger gyümölcseit ?  ;-)

Megint olyan szerepet szánsz nekem, amit én nem akarok eljátszani. Nem is mondtam, hogy fekete-fehér. De pl az, hogy elmentek a grúzokhoz amerikai katonai tanácsadók, "kiképzést" tartottak, felpiszkálták őket, és rábeszélték, hogy marjanak bele a ruszkikba. Majd amikor 1 nap alatt a ruszki hadsereg 0-ra írta Grúziájét, jót röhögve hátradőltek, és kitöltötték a kis táblázataikat az orosz hadsereg képességeiről . Amikor leírod azt a kánaánt, ami ott van, akkor vajon azokra a helyekre is gondolsz, ahol totális csőd van ? Persze azokat nem mutogatja se a CNN, se a túristákat szervező cégek . A filmről szokásod szerint megint úgy mondtál véleményt, hogy meg sem nézted. Ezt valószínűleg ott tanultad, ügyesokosék gondolják, hogy mindent tudnak. Jut is eszembe, amikor ott voltál, te voltál a rabszolga, vagy neked is volt pár latin csicskád ?

Előzmény: Deskó74 (86874)