Intelligencs Creative Commons License 2011.03.22 0 0 8171

A 6440-esen én sem tudom, hogy van, ez ugyanis a 6930. Tesztnek nevezni egy kissé túlzás, csak az első benyomások, amik nyilván finomodni fognak a használat során. Nekem jobban bejön a Samsung. Remélem apámnak is bejön az Electrolux, és nem akarja elcserélni a miénkkel. :D Nekem csak a 2 év gari megérné a plusz tíz ezret, akkor is, ha ugyanarról a modellről lenne szó.

 

Egyébként két tökegyformát akartam venni, az esetleges későbbi javítások miatt. (Ha mondjuk az egyik elromlik, vagy eltörik, akkor a másikhoz fel lehessen használni alkatrésznek a darabjait.) Viszont mivel előbb az Electroluxot vettem meg (nem tudtam kettőt elvinni egyszerre), ezért a második már nem az lett. Lehet, ha a Samsungot veszem meg, akkor a második is az lett volna. Pedig a boltban az Electrolux tetszett jobban, azért is azt vettem meg előszörre. Csak a Media Marktban még durvább volt az árkülönbség, mert ott volt akciós az Electrolux 30-ért, a Samsungot meg 45-ért adták. A 15e-t már én is soknak ítéltem meg, pláne, hogy úgy gondoltam, kettőt kell majd vennem belőle. De így legalább majd tudom Nektek tesztelni mindkettőt. Illetve lehet, hogy még egy kis Samsungot is veszek majd anyósnak.

Előzmény: tunderlala-3 (8170)