Tamás Gergely Creative Commons License 2011.03.21 0 0 303

Sziasztok!

Új vagyok még a fórumon, ezért előre elnézést kérek, ha rossz helyre írok. Jávorfácskának szeretnék köszönetet mondnai a Marcus Aurélius topicjáért, még inkább az eredeti műre mutató linkjéért, épp azt szeretném hamarosan elolvasni. :)