Tamás Gergely
2011.03.21
|
|
0 0
303
|
Sziasztok!
Új vagyok még a fórumon, ezért előre elnézést kérek, ha rossz helyre írok. Jávorfácskának szeretnék köszönetet mondnai a Marcus Aurélius topicjáért, még inkább az eredeti műre mutató linkjéért, épp azt szeretném hamarosan elolvasni. :) |
|