Törölt nick Creative Commons License 2011.03.21 0 0 10771

Tisztelt uRam!

 

Szerencsére van pozitív tapasztalatom ezen oldal felhasználói között,mert ha az utólsó két élményemet venném figyelembe nagyon elkeserednék......Ha ír valaki egy email szombat este,amit én vasárnap este olvasok és arról van benne szó,hogy vasárnap délelőtt jönne hozzám...nem tudom sajnos megoldani....nem vagyok képes időugrásra..Elnézést kérek mindenkitől ha vasárnap nem a számítógép előtt ültem egész nap,volt más dolgom...Ettől a rádió még eladó és ha itt nem érdekel senkit majd elmegy máshol.....Ezzel a trenddel pedig,ami az utóbbi időben itt megy,hogy ismerjük egymás emailjét  de azért itt szórjuk az igét...nem tudok azonosulni,csak azért teszem én is mert kénytelen vagyok válaszolni ....de ezt megtettem privátban is....

A tény uraim,van egy eladó rádióm, és még senki nem járt nálam,nem próbálta ki és nem ment el nélküle....messziről lehet véleményezni....És nem tudok olyan emberkéről e körben akinek eladtam bármit is és nem volt vele megelégedve...de jelezze ha van ilyen,mert az is hozzátartozik az igazsághoz.

ICOM IC-208E Elsősorban kp érdekel,de kézi csere szóbajöhet.

55E

rd6802@gmail.com

30/868-4661

Előzmény: Ádám73 (10767)